Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  KaydolKaydol  GirişGiriş

HocaLar vE AniLar
 Malatya Anadolu Lisesi - PLatForm[]OkuL[]HocaLar vE AniLar
Mesaj icon Konu: hep eski hocalardan konusmayin yaa Yanıtla Yeni Konu Gönder
Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
TeDi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Gönderilenler: 8

Alıntı TeDi Cevaplabullet Konu: hep eski hocalardan konusmayin yaa
    Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2003 Saat 02:58

ewt ben daha m@l dan mezun olmadigim için sizin o eski hocalarinizin cogunu bilmiorum. insallah benim gibi daha mezunn olmamis arkadaslar vardir. cunku sizin bahsettiginiz eski hocalardan[okkesh disinda] hiç bise anlamiorum:) sizlere birasda yeni hocalardan bahsetmek istiyorum.. aslinda cok yeni diiller.. siz eskilerin taniyip tanimadigini da bilmiorum acikcasi.. görecez..                                                       

ilk önce okulun en kidemli hocalarindan olan mustafa orhan [yada orhun tam bilemiorum açikcasi] mustafa hoca kiz ögrencilere karsi cok ii niyetlidir..keske erkek arkadaslarimiza da böle olsaydi.. ayrica mustafa hocamizin o meshur almanya hatiralarini da söylemeden gecemiycem. ne zaman edeb. dersinde almanyayla ilgili bi sey gecse mustafa hoca'nin"ben almanyadayken" le baslayan sözleri genelde teneffus ziliyle son bulur.                                   

arkasindan da benim ve sinifimizin cok sevdigi(!!) kimya  hocamiz zeliha hocadan kisaca bahsetmek istiorum.zaten söylenecek cok fazla bise de yok!!zeliha hoca yazili da sorulari dgoru duzgun cozemeyen ve kendisine 65 verebilen ilk ve tek hocadir herhalde... ayrica gecenlerde onun elinde ortaokul test kitabi olan papatya fen bilgisi test kitabini gordum..

hmm simdi de cok sevdigimiz bir diger hoca ingilizce hocamiz sadik hocadan bahsetmek istiorum.. sadik hoca da sinifta bizlerle kusen, konusmayan ve ders islemeyerek bizi üzdügünü sanan bi hocamiz:) bi de bi gun evinin onune park ettigi arabasini gorup sabah sabah ona olan sevgimiz aklima gelince bi arkadasimiz anahtarligini cikarip onun arabasini cizmeye calismisti ve tam osirada sadik hoca bizi yakalamistii..

yazimi sonuna kadar okudugunuz için cok tesekkur ederim.. ilerleyen gunlerde diger cok sevdigimiz hocalarimizdan da bahsetmek istiorum.. gorusmek üzere..

Jé NeT OuBLiéRia JaMaiS..
IP
uKeLa
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge
Sitenin Göz Bebegi

Gönderilenler: 172

Alıntı uKeLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2003 Saat 21:00

TeDi üZüLMe Be BaK SaNa ÇoK iYi DaHa MeZuN oLmaMiS öGReNCi TaKLiTi YaPaBiLiRim...:))MuStAfa HoCa Ah Ah...BiLmEmMi BaK BeN eRKeGiM BaNa BiLe KiZ GiBi  DaVRaNiYo YeRiM OnU ....aLMaNYa aNiLaRiNi BiLMEZMiYiM...Bi KeReSeNDe aLMaNYadA GeZeRKeNe TüRKçe KonUSmUSTa AlMaNLaR " TüRK LaN Bu" DeMiSLeR...SüPeR Bi HoCa Ya...

Ya ZeLiHa HoCaMiZ...BeNDe GeÇeNLeRDe SoSYaL BiLGiLeR KiTaBi GöRDüM TeDi HeRHaL FeN LiSeSi SiNaVLaRiNa HaZiRLaNiYo ...aMa SöYLeMeYeLiM aYiP oLuR ...BiLiRSiN ZeLiHa HoCa uTaNGaÇTiR...:))

Ya iNGiLeZCeCi...BeNDe ÇoK UgRaSTiM onLa...MeSaLA DeRSte BiZE KiZDi Ya TeNeFüSTe Ne SiMiT Ne Çay Ne de BaSKa BiSeY YeMeZ...oGüN SoFRaYa OtURMaZdi...Ah Ah SaDiK HoCa BeNDe TeKeRLeRi iNDiReCEkTiM...YaKaLaDi...EvInI FaLaN YaKAYiM DeDiM Bi Ara :))...

NeYSe TeDi SaDeCe SeNi YaNLiZ BiRaKMaK iSTeMeDiM...:)) SeNDe BeNiM YaZiMi oKuDuGuN iÇiN SaGoL...DiGeR MaNaDoLu SaKiNLeRi YaZSaNiZa LaN BiSeYLeR !!! :)))

IP
CanerboY
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Simge
Prison Break effect ; recursive acronym

Gönderilenler: 500

Alıntı CanerboY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2003 Saat 06:02
Mustafa Hoca bir defasinda Alman nazi kamplarini falan anlatmisti.Sabun yapma hikayelerini.Açikçasi ben çok inanmadim ama Mustafa Hoca gayet iyi bir hocaydi.Mustafa Hoca kibar ve bilgili bir ögretmendi.Yumusak bir ses tonu vardi.Iste Almanya hikayeleri de olmasa 4/4.

Zeliha Hoca bir yazilida cevap anahtarlarini karistirmisti.100lük kagit 90 almisti ve 5 düsmesi için bana 100 lazimdi.Hocam su cevaplar yanlis bi bakin dikkatle dedim(ki kimyam gayet iyidir, emindim) Ha 90 ha 100 nolacak dedi.Ilk yazilim 62 dedim(Redoksu bilmiyodum)Neyse baktim kagitlara bakiyo 90 i buldu.Dedi bak 90 almissin niye yalan söylüyosun.Haydaa.Hocam ilk yazili dedim.Yok sen yalancisin.5 puanlik 20 soru 62 zaten olmaz ki dedim anlamiyo.Neticede sözüme geldi 62 100 100 den 5 düstü bana.Hamile falan olunca iyice yumusadi bu.

Sadik hoca iyidi ya.Iyi niyetliydi de.Arabasi da komik biseydi, keske ugrasmasaydin tedi.
.(

IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Gönderilenler: 409

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05 AGuStoS 2003 Saat 00:41

:))Sadik hoca bnm ortaokuldada ing. hocamdi. Dersin düzenini bozduumuz her zaman basta kizar sorada kendi okul yillarinada(m@ldan mezundur kendisi) bahçaden kaççirdii traktörü nasi kaçirdiini anlatip dururdu:)))

tedi sadik hocaya onur kiliç in çoook slmlarinin olduunu sölersn sewinirm. tabe okul basladiinda.

isalah tedi derslerin iidir. çk çalis bizler gibi kocaman büük adam ol....

...
IP
italian
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge

Gönderilenler: 58

Alıntı italian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08 AGuStoS 2003 Saat 04:51

Mustafa Orhan (dogru soyadi) bizler orta 3'te (1993-1994) iken bizim hem Türkçe hemde sinif ögretmenimizdi.Yani 10 yil önce(Vay be diyesi geliyor insanin 10 yil nede çabuk geçmis.) Mustafa hoca için Almanya maceralari vazgeçilmezdir.Birde bir sey anlatirken sol elinde kitap varken sag elin parmaklarini birlestirip elini havaya kaldirip söze baslardi.(Galiba bu sekilde kendine basla komutu veriyordu)

Mustafa Orhan ile en güzel animiz hep beraber sinifi temizlememiz olmustu.(2 dersi sinifi paspaslamakla ve siralari temizlemekle kaynatmistik:) Yani Mustafa Orhan okulun degismezlerinden biri olmus durumda demekki...

Benim bildigim Ingilizce hocasi Ramazan Özdemir'de hala okulda.Hazirlikta (1990-1991) Ingilizce dersimize oda gelmisti.Hala beni ne zaman Malatya'da görse tanir.

Birde Mustafa Kaçar vardi.Simdi müdür yardimcisi.Onun meshur çöplük okulu vardir.Birde dua yarismalari:) Aklima gelmisken çok konusan birisi ounca;"Ne devlet borusu gibi ötüyorsun derdi".Gençler sizin tanidiginiz bizim zamanimizdan kalan baska hoca varmi bilmiyorum?Yasemin Kiliçarslan hala okuldami?Bizim zamanimizda tarih ögretmeniydi.Nurmelek Boylan,cografya ögretmeniydi....

"Dead is certain life is not."
Oz dizisinden
IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08 AGuStoS 2003 Saat 05:46

yasemin kiliçarslan  hala war galiba:))

...
IP
TeDi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı TeDi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10 AGuStoS 2003 Saat 00:36
:))) ewt BNeGRoShInE/B yasemin hoca hala var ve hala da ogrencileri surundurmeye dewam edio:(
IP
TeDi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı TeDi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10 AGuStoS 2003 Saat 00:42
aaa NeGRoShInE yazacaktim olmadi:) pardonss :)söyledigin diger hoca yok onu yerine cog. hocasi tulay atmaca.)
IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11 AGuStoS 2003 Saat 00:08

Tülay hocami aman yarrabbi !!!!  geçmis olsn karde simdidn güme gtmssiniz siz:)))

okuln en kazik sinaw yapan hocasi wala...:)

bi dakka yoksaa o Meral Hocamiydi??

...
IP
uKeLa
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge
Sitenin Göz Bebegi

Alıntı uKeLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14 AGuStoS 2003 Saat 16:56
TeDi BaK BeNiM CeVaP BeReKeT GeTiRMiS Ne ZaMaNDiR aRaMiZDa oLMaYaN NeGRoSHiNe MeSaJ aTMiS ...ééé iLK CeVaP HeR ZaMaN öNeMLiDiR :)) HaDi BaKaLiM KoLaY GeLSiN...
IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15 AGuStoS 2003 Saat 07:59

gerçektende heredot snn rumuzu gördüm. Yeterli oldu. Düzeyli we güzel ortamlarin bulundupu sewdiini bildiimden gözüm kapali atladim foruma

aramizda olman ne kadar da güzel.......

...
IP
uKeLa
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge
Sitenin Göz Bebegi

Alıntı uKeLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15 AGuStoS 2003 Saat 09:06

BaBa SeNiNDe Be VaLLa SüPeR YaZiYon DeVaM eT aDaMiM...SaGoL ! SaGoL ! SaGoL !

IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15 AGuStoS 2003 Saat 23:17

:)))) saolsin o senin süperligin:)

tedi bakiorumda yazmiosun artik biraz m@ldan bahset yaaa

özledim okulumu..?

...
IP
uKeLa
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge
Sitenin Göz Bebegi

Alıntı uKeLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16 AGuStoS 2003 Saat 00:36
:)))
IP
TeDi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı TeDi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16 AGuStoS 2003 Saat 09:09

NeGRoShInE.. meral hocayi bilmorum aam tulay hoca acaip kazik soruo:) wala m@l in neyinden bahsedeyim ki.. aynen duruo iste:P

IP
uKeLa
dEmiRbaS kuLLanICI
dEmiRbaS kuLLanICI
Simge
Sitenin Göz Bebegi

Alıntı uKeLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16 AGuStoS 2003 Saat 09:48
TeDi ÇoK YaRaTiCiSiN :))) BeNDe SöLeYeYiM oKuL HaKKiNDa KaRSiSiNa YiMPaS , YaNiNaDa Bi aRaBa GaLeRiSi+BiDe HaLi SaHa VaR...BaSKa SoRuSu oLaN...BeN GeLiYoRuM...
IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16 AGuStoS 2003 Saat 23:44

Tülay hoca çk da ii kadindir. Bn onun dersinden dönem ödewinde 85 alms adamim:))) powerpointte sunuhazirlamistim çk begenmisti

sn kaçtasin simdi

...
IP
Nazi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Gönderilenler: 3

Alıntı Nazi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17 AGuStoS 2003 Saat 23:54

O kadin konusma özürlü..

Yapiyöööö ediyöööö....

Black Metal Rules...
IP
TeDi
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı TeDi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21 AGuStoS 2003 Saat 00:26

NeGRoShInE..  ben su an 10 na gectim tulay hocaya gelince cok iidir ayrica ben de 100 aldim onun donem odevinden ve 1 gecede yazdim o odevi :P

Heredot okulun neyini anlatiim ki.. 

IP
NeGRoShInE
Standart kuLLanICI
Standart kuLLanICI
Simge

Alıntı NeGRoShInE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21 AGuStoS 2003 Saat 23:14

:))O zaman ayni hocadan bahsetmiyoruz. Bana marmara bölgesini wermisti ama herseyini yapmak zorundaydim. Yaptimda gaet ii bi sunu da oldu. Resimler, geçis butonlari, harika bi powerpoint sunusuydu.

Simdi arkadasi aradim; Ayten Hocaymis. Tülay hocada çografyadaki en keklerden biriydiii.:)) Neresi zor o kadaini. Çok iidr ama koly sorardi.

Git bakiim sen bi günlgük ödewle alabiliomusun. keko:)))?

...
IP
Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıtla Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma